KATALOG ÜRÜN ÇEKİMİ


Neden Profesyonel Ürün Çekimi?

Ürettiğiniz ya da satmak istediğiniz ürünleri internette, sosyal medya sitelerinde görenlerin daha çok beğenmesini, fotoğrafı gördüklerinde ürünü almayı istemelerini veya çevrelerindeki insanlara anlatmalarını istiyorsanız kesinlikle profesyonel ürün çekimi yaptırmalısınız. Ürün çekimi konusunda uzman bir stüdyo ile çalışmanız çok önemlidir.

Ürün çekimleri genel inanışın aksine ürünü standa koyup deklanşöre basarak oldu bitti şeklinde yapılan çekimler değildir. Ürün çekimlerinizi ışık konusunda uzmanlaşmış, ürün materyalleri konusunda bilgisi olan ve daha önce bir çok kez ürün çekimi yapmış olan uzman ürün fotoğrafçı ile yapmak ister misiniz?

Her materyaldeki ışık yansıması ve benzeri teknik detaylar farklı olacağından ürünün fotoğrafta gerçeği ile aynı görünmesini sağlamak, çekimden sonra bilgisayarda düzenleme aşamasında gerçek görüntüden uzaklaşmayacak müdahaleler yapmak ürün çekimi için çok önemlidir. Bu güne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz yüzlerce ürün çekimi ve çekim sonuçlarından memnun kalan onlarca müşterimiz, ürün çekimlerindeki tüm önemli teknik detaylara ne kadar önem verdiğimizin garantisidir.

Ürün çekiminizi, ürününüzün her detayını birebir yansıtacak şekilde yapacağımıza emin olabilirsiniz. Bu güne kadar çalıştığımız tüm firma referanslarımızı inceleyebilir, uzman ürün fotoğrafçısı kadromuzun çekimlerini görebilirsiniz. Ürününüz ile yapılan ürün çekimi sonucunda ortaya çıkacak olan fotoğrafların hiç bir farklılık taşımayacağına emin olabilirsiniz.

Ürün Fotoğrafçısı ve Ürün Çekimi

Reklam ve görselliğin kurumsal firmalar için günden güne önem kazandığı bu dönemde ürünlerinizin profesyonel stüdyo ve doğru ışık ortamında uzman fotoğrafçılar tarafından fotoğraflanması firmanızın marka değerini arttıracaktır. Rekabet gücünüzün artması için kısa vadeli ve kalitesiz fotoğraflar yerine profesyonel ürün fotoğrafçısı bir ekip ile çalışmanız gerekmektedir.

E-Ticaret için Ürün Çekimi

Fotoğraf ajansımız, küçük ölçekli firmalardan büyük ölçekli e-ticaret sitelerine kadar pek çok kurumsal firmanin still-life ürün fotoğrafı çekimlerini gerçekleştirmiştir. Yapmış olduğumuz çekimler haricinde uzman kadromuz ile özellikle e-ticaret siteleri için stüdyo kurulumu, profesyonel fotoğrafçılık set-up’ı ve ışıklandırma için danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Ürün çekimlerinin ardından re-touch işlemleriniz en kısa sürede tecrübeli ekibimiz tarafından gerçekleştirilip, ister katalog için isterseniz de poster olarak kullanabileceğiniz formatlarda tarafınıza teslim edilmektedirler. Ürün fotoğraf çekimi çalışmalarımızdan bazılarını yukarıdaki galerimizde inceleyebilir, referanslar sayfamızdan da çalışmış olduğumuz şirketlerden bazılarının listesini bulabilirsiniz.

Dijital Katalog

İnternet ve bilgisayar kullanımının yaygınlaşması ile e-mail veya cd olarak dijital katalog göndermek ya da firmanızın ürün kataloğunu internet sitenizde sergilemek, baskı katalog maliyeti ve dağıtım kapasitesine oranla çok daha az maliyetli ve daha kolay dağıtabilirlik açısından tercih edilir olmuştur. Fotoğraf Ofisi ekibimiz, talebiniz doğrultusunda, ürün fotoğraf çekimi ve re-touch işlemlerinin ardından ürünleriniz için dijital katalog (e-katalog) hizmeti sunmaktadırlar. Böylelikle, matbaa baskılı kataloglara göre çok daha kısa sürede ve hesaplı bir katalog elde etmiş olabilirsiniz.