NİŞAN FOTOĞRAFÇILIĞI


Neden Nişan Fotoğrafçılığı?

Nişan, çiftlerin evlilik yolunda attıkları ilk resmi adımlardan biridir. Hatırlanabilir olması için nişan çekimi nitelikli görsellerle ölümsüzleştirilmesi gerekir.

Günümüzde hızla gelişen teknoloji ile birbirinden farklı fotoğraf makineleri ve paylaşım alanları oluşturuldu. Artık herkes Facebook, Twitter, Instagram gibi mecralarda an be an yaşadıklarını paylaşabiliyorlar. Nişanlanan çiftler de aynı şekilde nişan çekimi fotoğraflarını sevdikleri ile paylaşıp mutluluklarını taçlandırmak istiyorlar.

Kocaeli Nişan Fotoğrafçılığı

Nişan fotoğrafçılığı ile evlilik yolundaki ilk adımınızı profesyonelce atın… Paylaşılacak bir ömrü fotoğraf karelerinde profesyonel fotoğraf çekimi ile ölümsüzleştirmek, evliliğe giden yoldaki en önemli basamaklardan biri olan bu günde eşsiz fotoğraflara sahip olmak isterseniznişan fotoğraf çekimlerinden yararlanmalısınız.
Ömür boyu sürecek bir beraberliğe ilk adımı Foto Life ile atın…

Nişan fotoğrafçılığı da artık düğün fotoğrafçılığı kadar ilgi görüyor. Çiftler nişan, söz gibi gelenekleri modernleştirerek aile evlerinden salonlara taşıyorlar. Dolayısıyla profesyonel nişan çekimi hizmetine ihtiyaç duyuyorlar. Siz de ister evinizde, ister açık alanda yaptığınız törenlerinize yetenekli bir elin dokunmasını sağlayabilirsiniz.

Nişan Merasimi

Nişan ise sözden sonraki ve evlilikten önceki resmi ilk adımdır. Artık nişandan sonra her iki taraf da düğün hazırlıklarına başlamıştır. Artık her iki taraf da kararını vermiş demektir. Genellikle söz kesimi, aileler arasında atlanır. Eğer nişan düğün kısa sürede gerçekleşecek ise, bu merasimler kısaltılabilir.

Nişan merasimi, evde kendi aralarında kız evinde ya da düğün tarzında yapılabilir. Askerlik, görev atama, hastalık sağlık vb. durumlardan dolayı düğün uzun süre sonra olacaksa, nişan düğün tadında yapılabilir.

Nişanı kız tarafı hazırlar. Gelinin kıyafeti, kuaför masrafları ve alyansını ya da takı yapacaksa takısını damat tarafı karşılar. Onun dışındaki salondan kıyafete, yemeğe her şeyi kız tarafı planlar. Damat tarafı kız tarafına gelir nişanı yapmak için. Nişan bohçası da bu zamanda karşılıklı teslim edilebilir.