DIŞ ÇEKİM NİŞAN FOTOĞRAFÇILIĞI


Birden Fazla Yerde Dış Mekan Çekimi Nedir?

Normalde düğün fotoğraf çekimlerimiz bir mekanda gerçekleşiyor. Ama bu bir özel çekim olduğu için birden fazla mekanda çekim yapacağız. Buluştuktan sonra, dış mekan çekimi yapacağımız yere gidiyoruz, buradan dilediğiniz kadar zaman geçirdikten sonra gün batımıyla uyumlu mekanlarda fotoğraflarınızı çekmeye devam ediyoruz. Bu arada ulşım esnasında oturmuyoruz habire durup fotoğraf çekiyoruz. İnanmayacaksınız ama bu yaklaşık olarak 4.000’e yakın evet 4.000 adet fotoğraf çekiyoruz. 4.000 dedik ama fotoğraf sınırı yok bizim çekimlerimizde.

Pekii, Hangi Mekanlarda Çekeceğiz?

Genelde çiftlerin en büyük sorunu bu sorudur. Nerede/Nerelerde çekeceğiz. Hiç korkmanıza gerek yok bizim Kocaeli’de fotoğraf çekmediğimiz yer kalmadı. Biz size rehber oluyoruz. Birlikte karar verdiğimiz mekanlara birlikte gidip çılgınlar gibi fotoğraf çekiyoruz.

Biz Kocaeli’de Değiliz Ne Yapacağız?

Bu çok kolay ve basit bir sorun, hiç merak etmeyin. Kocaeli dışında İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Muğla, Eskişehir, Bursa, Edirne, Sakarya, Kocaeli, Nevşehir illerimizde çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu çekimlerimizde cüzi bi miktar ücret alıyoruz.

Çekim Kaç Saat Sürüyor?

Çekime öğleden sonra 13:00-14:00 gibi başlıyoruz. Ta ki gün batana kadar durmadan fotoğraf çekiyoruz. Yani akşam 18:00-19:00’a kadar çekim yapıyoruz.

Çekimlerde Kaç Adet Fotoğrafımız Oluyor?

Biz minimum 1.000 adet ile kendimizi şartlamış bulunuyoruz. Ama yetmez biz çekimden zevk almak ve size keyifli bir çekim yapabilmemiz için minimum 3.000 adet fotoğraf çekmemiz lazım.